Lapse It

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 22.6 MB
  • Version 2.52
  • Dil Türkçe
  • Firma Interactive Universe
IOS işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza Lapse It mobil uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Lapse It, hızlandırılmış zaman atlatmalı videolar oluşturmanızı sağlayacak olan kaliteli bir fotoğraf ve video uygulamasıdır. Uygulamayı kullanmak için IOS  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Akıllı cep telefonunuzu profesyonel bir fotoğraf makinesi şeklinde kullanmak isterseniz Lapse It uygulamasının seçeneklerine göz atabilirsiniz. 

Hızlandırılmış video çekimleri yapmak için bir çok videoyu bir araya getirmeniz gerekiyor. Her bir video farklı görsel içeriklerden oluşturulmalı ve sonuç olarak parçalardan oluşmuş bir bütün elde etmelisiniz. Görsellerin akışı videonun kalite düzeyini arttıracak niteliktedir. Önceden çekmiş olduğunuz videoları yeni baştan tasarlayarak hızlı bir şekilde akışta yer almalarını sağlayabilirsiniz. 

Milisaniyeden saatlere değişen fotoğraflar için yakalama aralığı belirleyebilirsiniz. Videonun akış hızını, içeriklerini değiştirmek sizin elinizdedir. Birden çok gün veya farklı konum projeleri için yakalamaya devam edin. Ortaya kaliteli görseller çıkartabilirsiniz. Kamera yakınlaştır özelliğini destekleyerek elde etmek istediğiniz görsele sahip olmanız sağlıyor. Sizde Lapse It mobil uygulaması ile kendinize eğlenceli videolar kazandırabilirsiniz.

Lapse It indir
DİĞER SÜRÜMLER